Kód: 11081-cierna-m-l

Značka: SOFTLINE COLLECTION

Pánske boxerky 4493 black

Recenzia(e): 0

Pánske sexy boxerky 4493 SoftLine collection s motívom srdca. Zdanlivo nevinne vyzerajúca boxerky sú vyrobené z priehľadnej sieťoviny a mäkkého materiálu. Na zadnej časti sú dva otvory znázorňujúce tvar srdca, ktoré vyzerajú nádherne na mužských zadku, ktorými očaríte a zvýšite chuť každej ženy.

Cena 12,05 €
Viac
Vypredané

Kód: 10891-kremova-xl

Značka: DKAREN

Dámsky župan 90 light cream

Recenzia(e): 0

Elegantný a zároveň aj sexy župan o dĺžke 90 cm . Župan je vyrobený z kvalitného saténu, ktorý vám bude nádherne rozmaznávať vaše telo. Nádherne sa hodí ku každej košieľke značky DKAREN. A tip pre mužov – nádherný darček pre vaše polovičky, ktoré sa vám za to určite odvďačia.

Cena 25,31 €
Viac
15

Kód: 13085-cierna-xl

Značka: SOFTLINE COLLECTION

Pánske tangá 4496 black

Recenzia(e): 0

Pánske tangá 4496 Softline collection v dúhových farbách. Predná časť je vyrobená z lesklého saténu. Tangá majú širokú gumu, ktorá je ozdobená farebným nitkami.

Cena 8,93 €
Viac
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Všetky najpredávanejšie produkty
Dámske spodné prádlo
Dámske spodné prádlo

Dámske spodné prádlo

Bielizeň pre nežnejšie pohlavie, ktoré si potrpí na aktuálnosť a kvalitu jednotlivých kúskov. Preto si môžete vybrať z mnohých strihov, farieb a samozrejme mnohých módnych značiek. Rátajte s výbornou kvalitou a krásnym prevedením u všetkých ponúkaných modelov dámskeho spodného prádla.

Počet produktov: 21

Zobrazuje sa 1-12 z 21 položiek

Kód: 17874-cierna-s

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Lovely black

Recenzia(e): 0

Krásne dámske nohavičky Lovely Wolbar sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie počas celého dňa. Ušité sú z veľmi kvalitnej príjemnej bavlny a ľahko sa prispôsobia vašej veľkosti. Okrášľuje ju veľmi pekná kvalitná čipka. Materiálové zloženie: 90% bavlna, 3% polyamid a 7% elastan. Farba: čierna.

Cena 8,54 €
Viac
3

Kód: 9979-cierna-s-m

Značka: AVANUA

Dámske body Beauty

Recenzia(e): 0

Esteticky pôsobiace body vám dodá mocnú príťažlivosť, ktorej nik neodolá. Je skrášlené volánmi a medzi košíkmi mašličkou.

Cena 25,31 €
Viac
3

Kód: 17381-biela-s

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Lovely white

Recenzia(e): 0

Krásne dámske nohavičky Lovely Wolbar sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie počas celého dňa. Ušité sú z veľmi kvalitnej príjemnej bavlny a ľahko sa prispôsobia vašej veľkosti. Okrášľuje ju veľmi pekná kvalitná čipka. Materiálové zloženie: 90% bavlna, 3% polyamid a 7% elastan. Farba: biela.

Cena 8,54 €
Viac
3

Kód: 17382-biela-m

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Tender

Recenzia(e): 0

Veľmi pekné praktické dámske nohavičky Tender Wolbar okrášľuje v prednej časti čipka v romantickom štýle. Dámske nohavičky výborne vyzerajú, poskytujú príjemný komfort pri nosení aj počas celého dňa. Použitý materiál je príjemná mäkká bavlna. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan a 3% polyamid. Farba: biela.

Cena 6,59 €
Viac
3

Kód: 17875-cierna-m

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Gentle black

Recenzia(e): 0

Dámské nohavičky Gentle Wolbar sú určené na celodenné nosenie. Ušité sú z kvalitnej pružnej bavlny skombinovanej s krásnou čipkou. Pri nosení poskytujú veľmi slušný komfort. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan a 3% polyamid. Farba: čierna.

Cena 6,98 €
Viac
Vypredané

Kód: 17891-biela-s-m

Značka: OBSESSIVE

Dámske boxerky Gusta shorties white

Recenzia(e): 0

Veľmi pohľadné dámske nohavičky Gusta shorties Obsessive sú ušité z príjemného materiálu, ktorý je okrášlený veľmi peknou čipkou. Mašlička zo saténu dotvára tieto nohavičky z prednej strany, Zadná strana je nepriesvitná. Dámské boxerky sa vyrábajú vo farbách ako biela červená a čierna. Zloženie materiálu: 94% polyamid a 6% elastan. Farba: biela.

Cena 10,88 €
Viac
3

Kód: 17892-cierna-l-xl

Značka: OBSESSIVE

Dámske boxerky Gusta shorties black

Recenzia(e): 0

Veľmi pohľadné dámske nohavičky Gusta shorties Obsessive sú ušité z príjemného materiálu, ktorý je okrášlený veľmi peknou čipkou. Mašlička zo saténu dotvára tieto nohavičky z prednej strany, Zadná strana je nepriesvitná. Dámské boxerky sa vyrábajú vo farbách ako biela červená a čierna. Zloženie materiálu: 94% polyamid a 6% elastan. Farba: čierna.

Cena 10,88 €
Viac
3

Kód: 18068-biela-m

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Cute white

Recenzia(e): 0

Praktické a pekné dámske nohavičky Cute Wolbar sú ušité v klasickom strihu. Výrobca použil kvalitnú pružnú hladkú bavlnu. Sú vhodné na celodenné nosenie a poskytujú dostatočný komfort. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan 3% polyamid. Farba: biela.

Cena 6,98 €
Viac
3

Kód: 18091-biela-s

Značka: LivCo CORSETTI FASHION

Dámske nohavičky Umeki

Recenzia(e): 0

Veľmi pekné a praktické dámske nohavičky Umeki LivCo sa hodia do práce aj na voľný čas. Dámske nohavičky sú elegantne a príjemné na nosenie zároveň. Zloženie materiálu: 10% elastan 90% polyamid. Farba: biela.

Cena 4,57 € Základná cena 6,10 €
Viac
3

Kód: 18092-biela-m

Značka: LivCo CORSETTI FASHION

Dámske nohavičky Tassia

Recenzia(e): 0

Dámske nohavičky Tassia LivCo sú príjemné na nosenie výborne sadnú na vašu postavu. Praktická použiteľnosť a pekný strih je to čo si na nich určite obľúbite. Zloženie materiálu: 10% elastan a 90% polyamid. Farba: biela.

Cena 4,88 € Základná cena 6,50 €
Viac
Vypredané

Kód: 18094-biela-m

Značka: LivCo CORSETTI FASHION

Dámske nohavičky Linda

Recenzia(e): 0

Pekné a praktické dámske nohavičky Linda LivCo určite zaujmú svojou priamou eleganciou. Nohavičky sú vhodné na bežné nosenie pre dámy ktoré majú radi pohodlie a eleganciu. Na prednej časti dotvára dfámske nohavičky pekná čipka. Zloženie materiálu: 10% elastan a 90% polyamid. Farba: biela.

Cena 4,88 € Základná cena 6,50 €
Viac
3

Sledujte nás na Facebooku