Dámske nohavičky

27 produkty

Nohavičky v nádherných prevedeniach a v špičkovej kvalite.

 • Dámske nohavičky 818-PAN
  Skladom

  Dámske nohavičky 818-PAN

  OBSESSIVE

  Dámske nohavičky 818-PAN - nohavičky s ružovým motívom a roztomilou čipkou - mašlička a lesklý klenot na prednom dieli - pikantný otvor na zadných partiách a sexy gumičky, príjemné na dotyk
  13,16 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky 830-SHO
  Skladom

  Dámske nohavičky 830-SHO

  OBSESSIVE

  Erotické nohavičky 830-SHO Obsessive - vzrušujúca kombinácia zmyselnej sieťoviny a čipky - mašlička a lesklý šperk na prednej strane - očarujúce detaily - dokonalá elasticnosť tkaniny
  13,16 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Frivolla panties
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Dámske nohavičky Frivolla panties

  OBSESSIVE

  11,96 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky 829 PAN
  Skladom

  Dámske nohavičky 829 PAN

  OBSESSIVE

  13,96 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Marta white
  8,36 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky 995 plus white
  16,76 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky 1740 plus white
  17,56 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Lovely white
  Skladom

  Dámske nohavičky Lovely white

  WOLBAR

  Krásne dámske nohavičky Lovely Wolbar sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie počas celého dňa. Ušité sú z veľmi kvalitnej príjemnej bavlny a ľahko sa prispôsobia vašej veľkosti. Okrášľuje ju veľmi pekná kvalitná čipka. Materiálové zloženie: 90% bavlna, 3% polyamid a 7% elastan. Farba: biela.
  8,54 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Tender
  Skladom

  Dámske nohavičky Tender

  WOLBAR

  Veľmi pekné praktické dámske nohavičky Tender Wolbar okrášľuje v prednej časti čipka v romantickom štýle. Dámske nohavičky výborne vyzerajú, poskytujú príjemný komfort pri nosení aj počas celého dňa. Použitý materiál je príjemná mäkká bavlna. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan a 3% polyamid. Farba: biela.
  6,59 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Cute white
  Skladom

  Dámske nohavičky Cute white

  WOLBAR

  Praktické a pekné dámske nohavičky Cute Wolbar sú ušité v klasickom strihu. Výrobca použil kvalitnú pružnú hladkú bavlnu. Sú vhodné na celodenné nosenie a poskytujú dostatočný komfort. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan 3% polyamid. Farba: biela.
  6,98 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Umeki
  Skladom

  Dámske nohavičky Umeki

  LivCo CORSETTI FASHION

  Veľmi pekné a praktické dámske nohavičky Umeki LivCo sa hodia do práce aj na voľný čas. Dámske nohavičky sú elegantne a príjemné na nosenie zároveň. Zloženie materiálu: 10% elastan 90% polyamid. Farba: biela.
  Akcia! 4,57 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Tassia
  Skladom

  Dámske nohavičky Tassia

  LivCo CORSETTI FASHION

  Dámske nohavičky Tassia LivCo sú príjemné na nosenie výborne sadnú na vašu postavu. Praktická použiteľnosť a pekný strih je to čo si na nich určite obľúbite. Zloženie materiálu: 10% elastan a 90% polyamid. Farba: biela.
  Akcia! 4,88 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Linda
  Skladom

  Dámske nohavičky Linda

  LivCo CORSETTI FASHION

  Pekné a praktické dámske nohavičky Linda LivCo určite zaujmú svojou priamou eleganciou. Nohavičky sú vhodné na bežné nosenie pre dámy ktoré majú radi pohodlie a eleganciu. Na prednej časti dotvára dfámske nohavičky pekná čipka. Zloženie materiálu: 10% elastan a 90% polyamid. Farba: biela.
  Akcia! 4,88 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Cute black
  Skladom

  Dámske nohavičky Cute black

  WOLBAR

  Praktické a pekné dámske nohavičky Cute Wolbar sú ušité v klasickom strihu. Výrobca použil kvalitnú pružnú hladkú bavlnu. Sú vhodné na celodenné nosenie a poskytujú dostatočný komfort. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan 3% polyamid. Farba: čierna.
  6,98 €
  Zobraziť
 • Dámske nohavičky Cosy white
  Skladom

  Dámske nohavičky Cosy white

  WOLBAR

  Perfektne priliehajúce dámske nohavičky Cosy Wolbar sú navrhnuté v praktickom a veľmi peknom strihu. Väčšina materiálu je mäkká bavlna príjemná na dotyk, ktorú ocenia dámy milujúce pohodlie a príjemné nosenie. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan a 3% polyamid. Farba: biela.
  6,20 €
  Zobraziť

Filtrovanie  

Kategórie