Fitness oblečenie

83 produkty

Ak radi navštevujete fitness centrá a holdujete športovým aktivitám, túto kategóriu proste nemôžete minúť. Top...Viac

Ak radi navštevujete fitness centrá a holdujete športovým aktivitám, túto kategóriu proste nemôžete minúť. Top výber šortiek, tričiek, mikín atď od popredného výrobcu - značky Winner. Doprajte Vášmu telu kvalitu pri športovaní.

 • Fitness legíny Laguna
  Vypredané

  Fitness legíny Laguna

  BAS BLEU

  Pohodlné športové legíny Laguna Bas Bleu sú vhodné pre všetky športové aktivity. Špeciálny materiál z ktorých sú vyrobené športové legíny, umožní pokožke dýchať a zároveň odvádza z tela pot a vlhkosť. Dĺžka k členkom. 200 DEN.
  19,07 €
  Zobraziť
 • Fitness šortky Adela III nair
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Fitness šortky Adela III nair

  WINNER

  Športové šortky Adela Winner. Šortky sú vybavené šnúrkou na stiahnutie v páse s nápisom značky GWinner. Príjemné mikrovlákno je zárukou pohodlného nosenia. Vhodná kombinácia s top podprsenkou Doda. Celok ako komplet vhodný pre fitnes alebo športové aktivity. Kolekcia Fitness & Sport 2016. Meryl ® Actisystem ™ je...
  15,17 €
  Zobraziť
 • Fitness šortky Adela IV
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Fitness šortky Adela IV

  WINNER

  Športové šortky Adela IV Winner s unikátnym systémom Climaline - sú vybavené šnúrkou na stiahnutie v páse - príjemný materiál so systémom Climaline, ktorý zaisťuje vzdušnosť materiálu a perfektne odvádza vlhkosť preč od tela - vlákno tak udržiava Vašu pokožku suchú - vhodné pre náročnú telesnú aktivitu
  15,17 €
  Zobraziť
 • Fitness capri Capri
  Skladom

  Fitness capri Capri

  WINNER

  Dámske športové capri legíny Capri Winner s unikátnym systémom Climaline - príjemný materiál so systémom Climaline - unikátne vlákno zabezpečuje vzdušnosť materiálu a perfektne odvádza vlhkosť preč od tela - vlákno tak udržiava Vašu pokožku suchú - vhodné pre náročnú telesnú aktivitu - slim fit strih dokonale...
  24,53 €
  Zobraziť
 • Fitness legíny Slimming capri II
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Fitness legíny Slimming capri II

  WINNER

  Dámske športové capri legíny Slimming capri II Winner s unikátnym systémom Climaline - príjemný materiál so systémom Climaline, ktorý zaisťuje vzdušnosť materiálu a perfektne odvádza vlhkosť preč od tela - vlákno tak udržiava Vašu pokožku suchú - vhodné pre náročnú telesnú aktivitu - slim fit strih dokonale...
  37,79 €
  Zobraziť
 • Bezšvové prádlo SS 00970 Happy black
  Vypredané

  Bezšvové prádlo SS 00970 Happy black

  BRUBECK

  Bavlnené dámske tričko s krátkym rukávom Brubeck SS 00970 HAPPY, vyrobená bezšvovú technológiu. Ideálne prilieha k telu a je veľmi pohodlná. Veľkosti: S, M, L, XL. Bezšvové prádlo určené predovšetkým na športové aktivity. Firma Brubeck Bodyguard sa zaoberá výrobou oblečenia pre extrémne športy a využíva najnovšie...
  16,34 €
  Zobraziť
 • Fitness legíny Activella black + carbon
  Skladom

  Fitness legíny Activella black + carbon

  BAS BLEU

  Športové legíny Activelle Bas Bleu. 200 DEN.
  21,80 €
  Zobraziť
 • Fitness šortky Forcefit 30 black
  Vypredané

  Fitness šortky Forcefit 30 black

  BAS BLEU

  Športové šortky Forcefit 30 Bas Bleu perfektne plní svoju úlohu pri cvičení. Po dobu cvičenia umožňujú pokožke voľne dýchať a odvádzajú prebytočné teplo von na povrch materiálu.
  10,10 €
  Zobraziť
 • Fitness šortky Forcefit 50 black
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Fitness šortky Forcefit 50 black

  BAS BLEU

  Športové legíny Forcefit 50 Bas Bleu sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý privádza k pokožke vzduch a odvádza od tela pot a vlhkosť a tak umožňuje pokožke dýchať. Krátke legíny nad kolená sú vhodné k akémukoľvek športu. Model dokonale kopíruje ženské krivky.
  11,66 €
  Zobraziť
 • Fitness legíny Forcefit 70 black
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Fitness legíny Forcefit 70 black

  BAS BLEU

  Dámske športové 3/4 legíny Forcefit 70 Bas Bleu perfektne plní svoju úlohu pri cvičení. Po dobu cvičenia umožňujú pokožke voľne dýchať a odvádzajú prebytočné teplo von na povrch materiálu. Tento jednoduchý model skvele vykreslí Vaše krivky.
  13,22 €
  Zobraziť
 • Fitness legíny Forcefit 90 black
  Skladom

  Fitness legíny Forcefit 90 black

  BAS BLEU

  Športové legíny Forcefit 90 Bas Bleu perfektne plní svoju úlohu pri cvičení. Po dobu cvičenia umožňujú pokožke voľne dýchať a odvádzajú prebytočné teplo von na povrch materiálu. Tento jednoduchý model skvele vykreslí Vaše krivky.
  14,39 €
  Zobraziť
 • Fitness top Teamtop 30 black
  Skladom

  Fitness top Teamtop 30 black

  BAS BLEU

  Športový top Teamtop 30 Bas Bleu je priedušný a termoaktívne. Zadná časť je vykrojená. Top je ideálny do kombinácie s iným oblečením vhodným na šport.
  14,39 €
  Zobraziť
 • Fitness top Teamtop 30 black+graphite
  Vypredané

  Fitness top Teamtop 30 black+graphite

  BAS BLEU

  Športový top Teamtop 30 Bas Bleu je priedušný a termoaktívný. V podpazuší je kombinovaný z látkou farby graphite. Zadná časť je vykrojená. Top je ideálny do kombinácie s iným oblečením vhodným na šport.
  14,39 €
  Zobraziť
 • Fitness top Teamtop 70
  Skladom

  Fitness top Teamtop 70

  BAS BLEU

  Pružné športové tielko Teamtop 70 Bas Bleu je priedušné a termoaktívne. Zadná časť je vykrojená. Tielko je ideálne do kombinácie s iným oblečením vhodným na šport. 200 DEN.
  15,95 €
  Zobraziť
 • Fitness legíny Athena
  Skladom

  Fitness legíny Athena

  BAS BLEU

  Módne dámske legíny Athena Bas Bleu sú vyrobené z príjemného elastického silnejšieho materiálu. Kvalitné dámske módne tregginsy sú ideálne pre každodenné styling. V páse majú širokú a pohodlnú gumu. Praktické vrecká sú na prednej a zadnej strane. Legíny majú kužeľové nohavice so zipsom. Do súpravy možno odporučiť...
  34,28 €
  Zobraziť

Filtrovanie  

Kategórie