Dámske legíny

66 produkty

Viete čo muži milujú na nás ženách? Pohľad na peknú postavu v priliehavých legínach je pre mužské oko priam...Viac

Viete čo muži milujú na nás ženách? Pohľad na peknú postavu v priliehavých legínach je pre mužské oko priam lahôdkou. Vyzbrojte sa milé dámy preto len tými najkvalitnejšími kúskami, ktoré z vašich nôh spravia skutočnú slasť pre oči. Nie sú legíny ako legíny. Kvalitný materiál a špičkový dizajn vám zaručia pocit pohodlia a vy sa tak budete cítiť sebaisto a pohodlne. Práve toto všetko nájdete u nás na jednom mieste. Nechajte sa inšpirovať najnovšími trendmi a vyberte si zo širokej škály produktov, samozrejme so zárukou spokojnosti. Ukážte svetu vaše nohy a zadoček v tom najlepšom svetle a oblečte si legíny, ktoré vám padnú ako uliate. Iba u nás nájdete kvalitu za rozumnú cenu . Legíny sú in, oblečte si preto také, ktoré stoja za hriech.

 • Dámske legíny Ester
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Dámske legíny Ester

  BAS BLEU

  Moderné legíny Ester Bas Bleu imitujúce kožené nohavice s dvoma zadnými vreckami, vyrobené z eco-kože vyzerajú veľmi sexy a luxusne. Dámske luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.
  24,92 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Gabi cream
  Vypredané

  Dámske legíny Gabi cream

  BAS BLEU

  Klasické, ale moderné legíny Gabi Bas Bleu. Dámske luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.
  13,22 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Ingrid
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Dámske legíny Ingrid

  BAS BLEU

  Legíny Ingrid Bas Blue sú v prednej časti ušité z lesklej látky, zadná časť z matnej, zdobené lesklými vreckami na zadku.Dámské luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.
  22,58 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Noemi
  Vypredané

  Dámske legíny Noemi

  BAS BLEU

  Moderné legíny Noemi Bas Bleu s latexovým vzhledem.Dámské luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.
  14,39 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Elen
  Vypredané

  Dámske legíny Elen

  BAS BLEU

  Luxusné dámske dlhé legíny Elen Bas Bleu sú vyrobené z eco-kože a imitujú klasické nohavičky typu "rúry". Dámske luxusné dlhé športové legíny vyrobené z príjemného elastického materiálu s miernym leskom. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu .. 200 DEN.
  15,95 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Alexa
  Vypredané

  Dámske legíny Alexa

  BAS BLEU

  Luxusné dámske legíny Alexa Bas Bleu sú ušité z dielov v kombinácii s lesklým materiálom, ktorý legíny zdobí v prednej časti. Dámske voľnejšie legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny svojim voľnejším strihom pôsobí pohodlne a pritom veľmi žensky a elegantne. 200DEN.
  31,55 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Gabi brown
  Vypredané

  Dámske legíny Gabi brown

  BAS BLEU

  Klasické, ale moderné legíny Gabi Bas Bleu ponúkame v hnedej farbe. Dámske luxusné dlhé legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.
  13,22 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Blanka
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Dámske legíny Blanka

  BAS BLEU

  Luxusné dámske legíny Blanka Bas Bleu majú efektný vzhľad úzkych jeansov. Celkový vzhľad dotvára dvojité švy s imitáciami vreciek. Legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu.
  20,24 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Nina
  Skladom

  Dámske legíny Nina

  BAS BLEU

  Jednoduché dámske legíny Nina Bas Bleu sú vyrobené z hladkého pružného materiálu v 3/4 dĺžke. Sú určené ženám, ktoré majú rady jednoduchú eleganciu. Jemnosť 200 DEN.
  12,44 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Angelica
  Vypredané

  Dámske legíny Angelica

  BAS BLEU

  Štýlové legíny s push-up efektom Angelica Bas Bleu sú vyrobené z príjemného elastického silnejšieho materiálu. Na bokoch nohavíc sú elegantné koženkové prúžky. Bez vreciek, dĺžka je ku členkom. Legíny majú vysoký pás so sťahovacím efektom a sú veľmi pohodlné. 200 DEN.
  27,65 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Beyley
  Vypredané

  Dámske legíny Beyley

  BAS BLEU

  Štýlové dámske legíny Beyley Bas Bleu sú ušité z lesklého materiálu imitujúceho kožené nohavice. Veľmi jemný koženkový materiál je vo vnútornej časti podšitý látkou. Sú ušité v trendy Slim Fit strihu. Vo prednej časti je imitácia vreciek, v páse je širšia guma. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu....
  26,87 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Florence
  Vypredané

  Dámske legíny Florence

  BAS BLEU

  Klasické dámske legíny s push-up efektom Florence Bas Bleu sú ušité z lesklého materiálu imitujúceho kožené nohavice. Legíny majú široký pás, ktorý zakryje drobné nedokonalosti. Zadné švy krásne zdôrazní zadok. Sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.
  30,77 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Malena
  Vypredané

  Dámske legíny Malena

  BAS BLEU

  Dámske legíny s push-up efektom Malena Bas Bleu sú ušité z príjemného pružného materiálu. Legíny majú široký pás, ktorý zakryje drobné nedokonalosti. Vďaka push-up efektu krásne zdôrazní zadoček. Sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.
  26,09 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Margaret
  Vypredané

  Dámske legíny Margaret

  BAS BLEU

  Klasické módne dámske legíny Margaret Bas Bleu sú ušité z príjemného pružného materiálu. Legíny sú ideálne pre každodenné styling. Majú komfortný elastický pás. Po stranách sú imitácie vreciek ozdobené gombíkmi. Sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200 DEN.
  24,92 €
  Zobraziť
 • Dámske legíny Marika black
  Produkt je dostupný s inými možnosťami

  Dámske legíny Marika black

  BAS BLEU

  Luxusné dámske legíny Marika Bas Bleu s hornou časťou imitujúce nohavice. S vreckami a s imitáciou rozparku. Dámske luxusné legíny sú vyrobené z príjemného elastického materiálu. Legíny sú veľmi pohodlné a perfektne modelujú postavu. 200DEN.
  19,85 €
  Zobraziť

Filtrovanie  

Kategórie