Kód: 11081-cierna-m-l

Značka: SOFTLINE COLLECTION

Pánske boxerky 4493 black

Recenzia(e): 0

Pánske sexy boxerky 4493 SoftLine collection s motívom srdca. Zdanlivo nevinne vyzerajúca boxerky sú vyrobené z priehľadnej sieťoviny a mäkkého materiálu. Na zadnej časti sú dva otvory znázorňujúce tvar srdca, ktoré vyzerajú nádherne na mužských zadku, ktorými očaríte a zvýšite chuť každej ženy.

Cena 12,05 €
Viac
Vypredané

Kód: 10891-kremova-xl

Značka: DKAREN

Dámsky župan 90 light cream

Recenzia(e): 0

Elegantný a zároveň aj sexy župan o dĺžke 90 cm . Župan je vyrobený z kvalitného saténu, ktorý vám bude nádherne rozmaznávať vaše telo. Nádherne sa hodí ku každej košieľke značky DKAREN. A tip pre mužov – nádherný darček pre vaše polovičky, ktoré sa vám za to určite odvďačia.

Cena 25,31 €
Viac
15

Kód: 13085-cierna-xl

Značka: SOFTLINE COLLECTION

Pánske tangá 4496 black

Recenzia(e): 0

Pánske tangá 4496 Softline collection v dúhových farbách. Predná časť je vyrobená z lesklého saténu. Tangá majú širokú gumu, ktorá je ozdobená farebným nitkami.

Cena 8,93 €
Viac
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Všetky najpredávanejšie produkty

Zoznam produktov značky WOLBAR

Wolbar to jsou luxusní kalhotky, tanga a boxerky. Sexy střih a kvalitní materialy jsou samozřejmostí. Kalhotky, tanga, boxerky jsou zdobené mašličkami a v mnoha případech jsou kombinované s krajkami z příjemných materiálů. Obvyklé barvy jsou bílá a černá. Ve své nabídce má Wolbar i funkční bedérní prádlo.

Počet produktov: 10

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek

Kód: 18371-cierna-m

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Cosy black

Recenzia(e): 0

Perfektne priliehajúce dámske nohavičky Cosy Wolbar sú navrhnuté v praktickom a veľmi peknom strihu. Väčšina materiálu je mäkká bavlna príjemná na dotyk, ktorú ocenia dámy milujúce pohodlie a príjemné nosenie. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan a 3% polyamid. Farba: čierna.

Cena 6,20 €
Viac
Vypredané

Kód: 18198-biela-s

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Cosy white

Recenzia(e): 0

Perfektne priliehajúce dámske nohavičky Cosy Wolbar sú navrhnuté v praktickom a veľmi peknom strihu. Väčšina materiálu je mäkká bavlna príjemná na dotyk, ktorú ocenia dámy milujúce pohodlie a príjemné nosenie. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan a 3% polyamid. Farba: biela.

Cena 6,20 €
Viac
Vypredané

Kód: 18131-cierna-s

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Cute black

Recenzia(e): 0

Praktické a pekné dámske nohavičky Cute Wolbar sú ušité v klasickom strihu. Výrobca použil kvalitnú pružnú hladkú bavlnu. Sú vhodné na celodenné nosenie a poskytujú dostatočný komfort. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan 3% polyamid. Farba: čierna.

Cena 6,98 €
Viac
3

Kód: 18068-biela-m

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Cute white

Recenzia(e): 0

Praktické a pekné dámske nohavičky Cute Wolbar sú ušité v klasickom strihu. Výrobca použil kvalitnú pružnú hladkú bavlnu. Sú vhodné na celodenné nosenie a poskytujú dostatočný komfort. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan 3% polyamid. Farba: biela.

Cena 6,98 €
Viac
3

Kód: 17875-cierna-m

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Gentle black

Recenzia(e): 0

Dámské nohavičky Gentle Wolbar sú určené na celodenné nosenie. Ušité sú z kvalitnej pružnej bavlny skombinovanej s krásnou čipkou. Pri nosení poskytujú veľmi slušný komfort. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan a 3% polyamid. Farba: čierna.

Cena 6,98 €
Viac
Vypredané

Kód: 17378-bezova-s

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Hiperia beige

Recenzia(e): 0

Dámske tvarovacie nohavičky Hiperia Wolbar vyššieho strihu sú vyrobené z veľmi príjemného mikrovlákna. Nohavičky strihané laserom sú bez bočných švov.

Cena 10,49 €
Viac
Produkt je dostupný s inými možnosťami

Kód: 17874-cierna-s

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Lovely black

Recenzia(e): 0

Krásne dámske nohavičky Lovely Wolbar sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie počas celého dňa. Ušité sú z veľmi kvalitnej príjemnej bavlny a ľahko sa prispôsobia vašej veľkosti. Okrášľuje ju veľmi pekná kvalitná čipka. Materiálové zloženie: 90% bavlna, 3% polyamid a 7% elastan. Farba: čierna.

Cena 8,54 €
Viac
3

Kód: 17381-biela-s

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Lovely white

Recenzia(e): 0

Krásne dámske nohavičky Lovely Wolbar sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie počas celého dňa. Ušité sú z veľmi kvalitnej príjemnej bavlny a ľahko sa prispôsobia vašej veľkosti. Okrášľuje ju veľmi pekná kvalitná čipka. Materiálové zloženie: 90% bavlna, 3% polyamid a 7% elastan. Farba: biela.

Cena 8,54 €
Viac
3

Kód: 17382-biela-m

Značka: WOLBAR

Dámske nohavičky Tender

Recenzia(e): 0

Veľmi pekné praktické dámske nohavičky Tender Wolbar okrášľuje v prednej časti čipka v romantickom štýle. Dámske nohavičky výborne vyzerajú, poskytujú príjemný komfort pri nosení aj počas celého dňa. Použitý materiál je príjemná mäkká bavlna. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan a 3% polyamid. Farba: biela.

Cena 6,59 €
Viac
3

Kód: 18196-cierna-s

Značka: WOLBAR

Dámske tangá Simple black

Recenzia(e): 0

Pohľadné dámske nohavičky Simple Wolbar sú určené pre dámy ktoré majú radi pohodlie a zároveň chcú veľmi dobre vyzerať. Zo zadnej časti sú okrášlené logom výrobcu Wolbar. Klasický strih a materiál z príjemnej na dotyk mäkkej bavlny predurčujú nohavičky na bežné každodenné nosenie. Zloženie materiálu: 90% bavlna, 7% elastan 3% polyamid. Farba: čierna.

Cena 6,59 €
Viac
3

Sledujte nás na Facebooku