Kód: 11081-cierna-m-l

Značka: SOFTLINE COLLECTION

Pánske boxerky 4493 black

Recenzia(e): 0

Pánske sexy boxerky 4493 SoftLine collection s motívom srdca. Zdanlivo nevinne vyzerajúca boxerky sú vyrobené z priehľadnej sieťoviny a mäkkého materiálu. Na zadnej časti sú dva otvory znázorňujúce tvar srdca, ktoré vyzerajú nádherne na mužských zadku, ktorými očaríte a zvýšite chuť každej ženy.

Cena 12,05 €
Viac
Vypredané

Kód: 10891-kremova-xl

Značka: DKAREN

Dámsky župan 90 light cream

Recenzia(e): 0

Elegantný a zároveň aj sexy župan o dĺžke 90 cm . Župan je vyrobený z kvalitného saténu, ktorý vám bude nádherne rozmaznávať vaše telo. Nádherne sa hodí ku každej košieľke značky DKAREN. A tip pre mužov – nádherný darček pre vaše polovičky, ktoré sa vám za to určite odvďačia.

Cena 25,31 €
Viac
15

Kód: 13085-cierna-xl

Značka: SOFTLINE COLLECTION

Pánske tangá 4496 black

Recenzia(e): 0

Pánske tangá 4496 Softline collection v dúhových farbách. Predná časť je vyrobená z lesklého saténu. Tangá majú širokú gumu, ktorá je ozdobená farebným nitkami.

Cena 8,93 €
Viac
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Všetky najpredávanejšie produkty

Zoznam produktov značky AGIO MILANO

Značka AGIO MILANO - sa špecializuje obzvlášť na menšie prsia, ktorým dodáva plnší vzhľad a dopraje radosť z krajšieho dekoltu. Značka AGIO MILANO- to je koncept značky, ktorá sa zrodila v Miláne, čo je dôvod, prečo sa jeho tvorcovia nechali inšpirovať mestom plným módy, aby pomohla vytvoriť značku. Zrodenie značky predchádzalo mnoho ciest po Taliansku, ale Milano - módna mapa sveta, bolo rozhodujúce pre značku AGIO. Talianske mesto neustále inšpiruje návrhára značky Agio, ktorí za prispenia spotrebiteľov vyrába nielen vysoko kvalitný tovar, ale sú tiež inšpirovaní globálnymi trendmi. Medzi starostlivo vyberanými materiálmi, ktoré tvoria výrobnú základňu spodného prádla AGIO, nemohli samozrejme chýbať ani talianské materiály.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Nájdite znova to, čo hľadáte

Sledujte nás na Facebooku